Letošnjega taborjenja gasilske mladine se udeležuje 40 otrok iz društev naše gasilske zveze. Ravnokar so se skupaj z 8 mentorji z avtobusom podali na pot proti Savudriji. Del ekipe mentorjev je v taboru že od včeraj, kjer so skupaj s prostovoljci iz Gasilske zveze Škofja Loka postavljali in urejali tabor za prvo skupino iz naše zveze.
Do srede bodo skupaj s 15 mentorji in mentoricami uresničevali pester program, ki so ga skupaj s taborovodjo Andrejo Zupančič snovali in pripravljali že od lanskega novembra.
Tabornikom z mentorji želimo veliko morskih užitkov in dobrega počutja v šotorih pod borovci, v taboru in v morju v času, namenjenem za kopanje.
Srečno!
Galerija slik (9)