V petek,10. julija.2026, bo predvidoma odprtje regijskega gasilskega poligona v Žužemberku.
Poleg vodstev gasilskih zvez, bodo vabljeni tudi predstavniki društev ter njihovi praporščaki z društvenim praporom.
Vabila bodo poslana po dokončni koordinacijski seji, dne 29. 6. 2026.